Onderdelen van Betonslijper ELS 125 D 1200 Watt – 8.000 t/min met diamantschijf 125mm

Artikelnummer: 10.097.55 Print deze pagina
Betonslijper ELS 125 D 1200 Watt – 8.000 t/min met diamantschijf 125mm
# Aantal Nummer Naam
1 1 10.203.10 Anker
2 1 10.203.11 Veldwikkeling
3 2 10.201.40 Zelftappende schroef C 3,9x70
4 1 10.203.12 Motorhuis
5 2 10.383.43 koolborstelkap
6 2 10.383.42 Schroef HF3.9x6.5
7 1 10.743.07 Koolborstelset
8 2 10.203.14 Koolborstelhouder
9 1 10.202.70 Printplaat
10 2 08.002.05 Schroef (kruis) 3.5 x 9,5
11 1 10.202.71 Luchtgeleidering
12 1 10.383.49 Handgreep
13 1 10.383.74 Schakelaar
14 2 10.203.17 Aansluitdraad
15 1 10.519 Kabeltule
16 1 10.520 Trekontlastingsklem
17 2 10.201.78 Schroef HC 4,2x13
19 4 10.720.10 Plaatschroef HC4,2x22 DIN 7981
20 3 10.521 Plaatschroef hc4,2x16 din 7981
21 5 10.720.17 Plaatschroef HC4,2x32 DIN 7981
22 1 10.202.72 Lagerschild
23 1 10.532 Lager 23/2 6000 2RSH-C3
24 1 10.203.20 Borgring 26/1,2
25 1 10.202.73 Centreerstift
26 1 12.339 Beschermkap opklapbaar segm.
27 6 08.003.25 Veerring m5
28 3 10.805.46 Schroef (kruis) M5x20 DIN 7985
30 1 10.202.74 Tandwielhuis
31 1 10.202.75 Schuimstof inlegger
32 1 10.202.76 Tandwielas
33 2 10.525 Lager 6001/2RSH-C3
34 1 10.202.77 Afstandsbus 1
35 1 10.530 Borgring 28/1,2 DIN 472
36 1 10.202.81 Hoofdastandwiel
37 1 10.381.31 Drukschijf
38 1 10.740.06 Magneetring EBS 125 serie
39 1 10.198.68 borgveer SW10 PLD182
40 1 10.203.42 Lager 627
41 1 10.203.43 lagerkap voor lager 627
42 2 10.202.78 Aansluitdraad
43 1 10.202.79 Beschermingsdraad
44 1 10.200.10 Tandveerring A4,3
45 1 10.200.82 Schroef M4x6
46 1 10.202.80 Geleiderstang
47 3 08.000.76 Schroef
49 1 10.202.82 Aandrijfstang
50 1 10.207.18 Handgreep
51 1 10.202.83 Stang geleider
52 2 10.202.84 Naaldlager
53 1 10.618 Borgring 15/1 DIN 471
54 3 10.381.23 Kogellager 6002 2rsh c3
55 1 10.202.85 Aandrijf adapter
56 1 10.202.86 Flexibele as
57 1 10.207.07 PT schroef
58 6 10.204.32 PT-schroef 40x25
60 1 10.207.25 Centreerring
61 4 10.207.26 Schroef M6x25
62 2 10.207.27 Afstandsbus
63 1 10.202.87 Aslager
65 1 10.202.88 Hoofdas adapter
66 1 10.381.21 Borgring 32/1,5
68 1 10.202.89 Afstandsbus 2
69 1 10.207.32 Filtring
70 1 10.202.90 Hoofdas
71 1 12.341.05 Spanmoer M14
72 1 10.571 Plaatschroef 3,9x9,5 DIN 7981
73 1 12.340.02 Steeksleutel M32
74 1 10.202.91 Slang voor afzuiging
75 1 12.340.00 Pensleutel voor spanmoer M14
76 1 10.202.92 Mondstukhouder
77 2 10.200.07 Opvulstuk
78 1 10.202.93 Slang aansluiting
79 1 10.205.38 Pasbout met trekring