Onderdelen van TWINMIX 1800

Artikelnummer: 10.090.50 Print deze pagina
TWINMIX 1800
# Aantal Nummer Naam
1 1 10.573.01 Anker
2 1 10.532 Lager 23/2 6000 2RSH-C3
3 1 10.805.72 Kogellagerkap (lager 6000)
7 1 10.572.10 Koolborstelhouder set
6 1 10.572.01 Motorhuis
8 4 10.201.38 Veerring B4
9 4 10.202.02 Zelft. schroef ZM4x12
10 1 10.572.08 Koolborstelset
12 2 10.200.08 Zelftappende schroef HC 2,9x13
13 1 10.572.42 Kap motorhuis zonder sleuf
14 4 10.568 Plaatschroef HC4,8x45 DIN 7981
15 1 10.575.02 Aansluitdoos
17 1 10.575.03 Kabeltule
18 1 10.152 Schakelaar v. motor
20 1 10.515 Ontstoringscondensator
21 4 10.572.14 Plaatschroef HC5,3x38 DIN 7981
22 1 10.572.37 Pakking
24 1 10.525 Lager 6001/2RSH-C3
25 1 10.530 Borgring 28/1,2 DIN 472
26 1 10.529 Borgring 11/1
27 5 10.528 Naaldlager HK1010
29 1 10.200.24 Passtift (gekarteld) 5x12
30 1 10.574.42 Pasring
36 1 10.740.01 Magneetring
38 8 10.573.29 Schroef inbus M6x25
40 1 10.561 Borgring 20x1,2 DIN 471
42 1 10.575.05 Spie B6x6x20A
44 2 10.575.29 Cilinderschroef M8x20
45 1 10.805.44 Lager 6904 2 RS
50 1 10.207.31 Veerring
50 1 10.207.31 Veerring
59 1 10.201.79 Aansluitsnoer 2 - 2dr
58 1 10.201.77 Aansluitsnoer 1 - 2dr
60 4 10.523 Plaatschroef 5,5x32
203 2 08.000.16 Bout(tap) zeskant M8 x 40 (4.6
204 2 08.001.02 Moer(zeskant) m8 (8.8)