Onderdelen van PLD 182

Artikelnummer: 10.094.81 Print deze pagina
PLD 182
# Aantal Nummer Naam
34 1 10.198.41 Slipkoppeling
66 1 10.198.42 Printplaat
2 1 10.198.02 Oliebuis
3 1 10.198.03 Tandwielhuis PLD182
4 1 10.198.04 Schijf
5 1 10.198.05 Standenknop
6 1 10.198.06 O-ring 24x2
7 1 10.198.07 Huls tbv PLD182
11 1 10.198.11 PT schroef 40x16
12 1 10.198.12 As afdichting 25x40x7
13 2 10.198.13 As afdichting 25x42x7
14 1 10.207.31 Veerring
15 1 10.575.06 Lager 6005 2RS
16 1 10.238 Lager 23/16 6200/2rs1
17 1 10.200.45 Boring zekeringsring 47x1,75
18 1 10.198.18 Hoofdas PLD182
19 1 10.201.69 O-Ring 28x1,5
20 1 10.200.95 Waterpas
21 1 10.805.62 Drukveer 0,5x3,5x11,5mm
22 2 10.805.63 Kogel 3,5
23 1 10.198.23 Borgring AV 25
24 1 10.198.24 Hoofdas tandwiel comp. PLD182
27 1 10.198.25 Passchijf 15x21x1
28 1 10.618 Borgring 15/1 DIN 471
29 1 10.198.28 Spie A4 x 4 x45
30 1 10.198.30 Schakeltandwiel PLD182
35 1 10.198.35 As tbv Slipkoppeling PLD182
38 2 10.198.38 Remschijf slipkoppeling PLD182
39 1 10.198.39 Tandwiel slipkoppeling PLD182
42 1 10.198.37 Drukschijf sl.koppeling PLD182
43 2 10.200.22 Veerring 28x14,2x1,5
44 1 10.201.12 Moer BM 10x1 (speciaal)
45 1 10.198.45 tussenlagerschild PLD182
46 1 10.525 Lager 6001/2RSH-C3
47 1 10.203.21 Naaldlager HK 0808
48 1 10.198.36 Pakking PLD182
49 1 10.381.40 Centreerstift 4x12
51 3 10.198.46 schroef M4 x 85 PLD182
53 1 10.198.53 Motorhuis PLD182
54 1 10.198.54 Afdichting handgreep PLD182
55 1 10.198.55 Veld PLD182
56 1 10.381.26 Ledhouder
57 1 10.198.57 Koolborstelhouderplaat PLD182
58 2 08.002.11 Schroef m4x10 metrisch
59 1 10.198.48 Koolborstelset
60 3 10.200.10 Tandveerring A4,3
61 2 10.200.82 Schroef M4x6
62 2 10.198.56 Klemplaatje koolborstelhouder
63 4 10.210.46 Schroef M4x8
64 1 10.198.58 Isolatiefolie kb houder PLD182
65 1 10.198.59 Koelplaatje Print PLD182
67 4 10.210.46 Schroef M4x8
69 1 10.198.60 Handgreep 2 delig PLD182
70 1 10.198.61 Schakelaar PLD182
71 1 10.519 Kabeltule
72 1 10.520 Trekontlastingsklem
73 2 49.060.05 Zelft schroef 4,2x16 din7981
74 1 10.203.18 Aansluitsnoer met beveiliging
75 2 08.002.31 Schroef
76 1 10.200.82 Schroef M4x6
78 2 10.200.20 O-Ring 3,68x1,78 NBR
79 1 10.515 Ontstoringscondensator
80 3 10.204.01 Zelft. schroef HC 4,8x25
81 4 10.203.30 Metaalschroef M5x25
82 1 10.198.62 luchtgeleiderring PLD182
83 1 10.198.63 Anker PLD182
84 1 10.532 Lager 23/2 6000 2RSH-C3
85 1 10.805.72 Kogellagerkap (lager 6000)
87 1 10.200.21 Afdichting 15x21x3
90 1 10.198.64 Kap motorhuis PLD182
91 1 10.198.65 Waterpas rond PLD182
92 4 08.003.02 Sluitring
93 4 10.200.72 Schroef M5x45
95 1 10.204.44 handgreep
103 2 10.200.31 O-Ring 1/8"
104 1 10.200.30 Blindstop tandwielhuis 1/8"
105 1 10.198.66 Lagerplaat PLD182
106 1 10.525 Lager 6001/2RSH-C3
107 1 10.198.67 Afdichtings ring PLD182
108 1 10.198.68 borgveer SW10 PLD182
109 1 10.198.70 Waterslang compleet
110 1 10.201.33 Bev. plaatje voor zijhandgreep
111 1 10.201.31 Wateraanvoer slang compleet
112 1 10.201.32 Kogelkraan
113 2 10.200.66 O-Ring 1/4"
114 1 10.200.68 Aansluitnippel MS (Gardena)