Onderdelen van PLD 182.1 NT

Artikelnummer: 10.094.82 Print deze pagina
PLD 182.1 NT
# Aantal Nummer Naam
1 1 10.209.65 Anker
2 1 10.198.55 Veld PLD182
3 1 10.209.66 Motorhuis
4 1 10.209.67 Luchtgeleidering
5 1 10.200.77 Houder ring
6 1 10.572.10 Koolborstelhouder set
7 1 10.200.06 Koolborstelset 6,3x16x20
8 1 10.209.68 Kap van motorhuis
9 1 10.209.69 Libel
10 4 10.200.79 Zelftap. schroef HC 2,9x9,5
11 4 10.209.70 Schroef M5x40
12 1 10.198.60 Handgreep 2 delig PLD182
13 2 10.203.76 Metaalschroef M5 x12
14 1 10.532 Lager 23/2 6000 2RSH-C3
15 1 10.198.42 Printplaat
16 4 10.209.71 Schroef M4x8
17 8 08.003.25 Veerring m5
18 1 10.200.13 Schakelplaatje
19 1 10.200.14 Passtift 5m6x14
20 1 10.210.81 Inbusbout M5x12
21 1 10.204.01 Zelft. schroef HC 4,8x25
22 1 10.209.72 Condensator
23 2 10.209.73 Schroef AM4x10
24 1 10.198.61 Schakelaar PLD182
25 1 10.209.74 Aansluitsnoer
26 1 10.519 Kabeltule
27 1 10.520 Trekontlastingsklem
28 2 10.207.80 Schroef
29 4 10.203.30 Metaalschroef M5x25
30 1 10.200.17 Lager 629
31 1 10.209.75 Lagerschild
32 1 10.209.76 O-Ring
33 1 10.525 Lager 6001/2RSH-C3
34 1 10.200.74 Afdichting 10x14x3
35 2 10.528 Naaldlager HK1010
36 2 10.202.64 Schotelveerring 28x14,2x1,25
37 1 10.200.92 O-Ring 25,8x2,5
38 1 10.381.40 Centreerstift 4x12
39 1 10.209.77 Tandwielhuis
40 2 10.209.78 Schroef M3x12
41 1 10.381.26 Ledhouder
42 1 10.198.59 Koelplaatje Print PLD182
43 2 08.001.01 Moer(zeskant) M3 DIN 934
44 1 10.200.30 Blindstop tandwielhuis 1/8"
45 1 10.200.31 O-Ring 1/8"
46 4 10.209.79 Schroef M5x40
47 2 10.200.91 Afdichtingsring
48 1 10.200.33 Tandwielas
49 1 10.200.34 Tandwiel voor slipkoppeling
50 1 10.204.98 Kraagmoer
51 2 10.204.43 Schijf
52 1 10.200.37 Ring 28x14,1x1,5mm
53 1 10.204.97 Slipkoppeling compleet
54 1 10.200.38 Hoofdas
55 2 10.200.28 Passtift 5m6x12
56 1 10.200.40 Spie 5x5x40
57 1 10.805.62 Drukveer 0,5x3,5x11,5mm
58 1 10.200.42 Kogel 4mm
59 1 10.200.43 Lager 60/28 LLU/2A
60 1 10.200.44 Borgring J52
61 1 10.204.45 Borgring
62 1 10.200.45 Boring zekeringsring 47x1,75
63 1 10.200.46 As afdichting 28x47x7
64 2 10.200.47 Schraapring
65 1 10.200.48 Water begeleidingsring
66 1 10.200.49 As afdichting 22x35x7
67 1 10.200.50 Hoofdas tandwiel 1
68 1 10.200.51 Borgring SW18
69 1 10.200.52 Schakeltandwiel
70 1 10.200.53 Tandwiel 2
71 1 10.200.54 Borgring SW14
72 1 10.200.55 As afdichting 28x45x7
73 1 10.209.80 Zijhandgreep
74 1 10.204.46 Rubberring
75 2 10.204.48 Koppeling
76 1 10.200.59 Nippel tweezijdig schroefdraad
77 1 10.209.81 Schakelknop compleet
78 1 10.209.82 Schakelknop los
79 1 10.200.62 Passtift 3m6x10 (versnl. knop)
80 1 10.720.11 O-ring 22x0,5
81 1 10.204.51 koppeling
82 1 10.200.65 Reduceer nippel
83 2 10.200.66 O-Ring 1/4"
84 1 10.200.67 Kogelkraan
85 1 10.200.68 Aansluitnippel MS (Gardena)
86 1 10.200.69 Adapter voor stofzuiger
87 1 10.740.54 O-Ring 35x4 NBR 70
88 1 10.198.54 Afdichting handgreep PLD182
89 1 10.204.52 Stof-adapter
90 1 10.204.53 Kraan
91 1 10.209.83 Smoorspoel
92 1 10.209.84 Schroef M4x6
93 1 10.200.10 Tandveerring A4,3
94 1 10.530 Borgring 28/1,2 DIN 472
95 1 10.209.85 Isoleerhuls