Onderdelen van ETS 225

Artikelnummer: 10.098.60 Print deze pagina
ETS 225
# Aantal Nummer Naam
1 1 10.203.00 Motor compleet
2 1 10.203.01 Koolborstelset 5x8
3 1 10.719.04 Motorhuis
5 4 10.203.02 Vierkante moer M5
6 1 10.695 Lager 626 2RS
7 1 10.512 Lager 608 2RSH - C3
8 7 10.203.02 Vierkante moer M5
9 1 10.220.03 Motorhuis compleet
11 1 10.515 Ontstoringscondensator
12 1 40.390 Aansluitsnoer neopreen
13 1 10.207.24 Schroef
14 1 10.520 Trekontlastingsklem
15 1 10.519 Kabeltule
16 4 10.200.15 Veerring A4,3
17 2 08.002.06 Schroef (kruis) 3.9 x 22
18 1 10.203.04 Stofkap
19 4 08.000.93 Metaalschroef m5x35 geg.ck
21 1 10.203.05 Hoofdas
22 1 12.341.05 Spanmoer M14
25 1 10.203.06 Steunring
26 1 10.200.07 Opvulstuk
27 1 10.203.07 Hoofdas tandwiel
28 1 10.623 Lager 6003/2RSH-C3
29 1 10.381.32 Viltring 30 x 42 x 5 mm
30 1 10.381.19 Zekeringsring voor as 17/1
20 1 10.098.63 Borstelring ETS 225