Onderdelen van ETR 350 P

Artikelnummer: 10.098.93 Print deze pagina
ETR 350 P
# Aantal Nummer Naam
1 1 10.203.52 Anker
2 1 10.203.53 Veldwikkeling
3 2 10.205.03 Schroef M3x78
4 1 10.204.23 Motorhuis
5 1 10.204.25 Koolborstelkap
6 4 10.204.35 Schroef
7 1 10.204.27 Koolborstelset
8 1 10.204.26 Koolborstelhouder
9 4 10.201.38 Veerring B4
10 4 10.202.02 Zelft. schroef ZM4x12
11 1 10.203.54 Luchtgeleidering
12 1 10.805.72 Kogellagerkap (lager 6000)
13 1 10.203.55 Printplaat
14 2 10.201.78 Schroef HC 4,2x13
15 1 10.203.56 Handgreeppaar
16 1 10.520 Trekontlastingsklem
17 1 10.519 Kabeltule
18 1 10.203.57 Schakelaar
19 1 10.203.58 Aansluitsnoer + PRCD
20 2 10.381.26 Ledhouder
21 2 10.699.19 PT-schroef 50x30
22 3 10.204.32 PT-schroef 40x25
23 1 10.204.33 Ontstoringscondensator
24 1 10.203.59 Tandwielhuis
25 1 10.203.60 Naaldlager DL 1212
26 1 10.201.03 Naaldlager DL 1012
27 1 10.205.11 Afstandsbus 1
28 1 10.205.56 Drukveer 0,7x8,5x9x1,5
29 1 10.205.13 Vergrendelpen
30 1 10.203.61 Bevestigingsschijf
31 2 10.203.30 Metaalschroef M5x25
32 1 10.203.62 Tandwielkogel
33 1 10.239 Lager 23/16 6201/2RS1
34 1 10.203.63 Tandwielrad
35 1 10.203.64 Tussenas
36 1 10.525 Lager 6001/2RSH-C3
37 1 10.381.19 Zekeringsring voor as 17/1
38 1 10.203.65 Tandwielhuisdeksel
39 1 10.200.14 Passtift 5m6x14
40 1 10.205.14 Afstandsbus 2
41 1 10.203.66 Lager NK 20/16
42 1 10.203.67 Hoofdsastandwiel
43 1 10.203.68 Pakking
44 3 08.000.63 Metaalschroef M6x20
45 1 10.203.69 Hoofdas
46 1 10.575.06 Lager 6005 2RS
47 1 10.203.70 Zekeringsring voor as 25/1,2
49 1 10.203.71 Zekeringsring voor as 60/2
50 1 10.200.45 Boring zekeringsring 47x1,75
51 2 10.203.72 Spanschijf
52 1 10.203.73 Spanschroef
53 1 10.203.74 Afzuigkap
54 1 10.203.75 Afdekplaat
55 4 10.203.76 Metaalschroef M5 x12
56 1 10.203.77 Vierkante moer m8
57 1 10.203.78 Metaalschroef M8x30
58 1 10.203.79 Luchtgeleiding
59 1 10.203.80 Torsieveer
60 1 10.203.81 Afdekdop
61 1 10.203.82 Drukknop
62 1 10.203.83 O-ring 12 x 2,5
64 2 10.203.84 Geleiderrol
65 1 10.203.85 Geleideras 1 - lang
66 2 10.575.24 Ring 15
67 2 10.203.86 Asborgring nr. 12
68 1 10.203.87 Afstandsbus
69 1 10.203.88 Geleideras 2 - kort
70 3 10.203.89 PT-schroef 50x60
71 1 12.340.00 Pensleutel voor spanmoer M14
72 1 10.203.97 Inbussleutel SW6
73 1 10.203.98 Inbussleutel SW 3
74 1 10.203.90 Beugelgreep
75 3 10.575.46 Veerring 8,4
76 1 10.575.44 Veerring A8
77 1 10.203.91 Metaalschroef M8x55
78 1 10.203.92 Rubbergreep
79 1 10.203.93 Sproeinippel
80 1 10.203.94 Moer G3/8"
81 1 10.203.95 Wateraansluitingsslang kpl.
82 1 10.203.96 Afsluitdop
83 1 10.742.02 O-ring 25x5
84 1 10.200.66 O-Ring 1/4"
85 1 10.220.26 Sluitring A13,5