Onderdelen van ETR 230

Artikelnummer: 10.098.84 Print deze pagina
ETR 230
# Aantal Nummer Naam
1 1 10.209.01 Tandwielhuis
2 1 10.573.16 Naaldlager HK1212
3 1 10.209.02 Lager 6300 2RSL
4 1 10.209.03 Afdichtring
5 1 10.209.04 Aanslagring
6 1 10.209.05 Zekeringsring
7 1 10.209.06 Hoofdas
8 1 10.209.07 Rubber bus
9 1 10.209.08 Tandwielhuis deksel
10 1 10.209.09 Afstandsschijf 1
11 1 10.209.10 Afstandsschijf 2
12 1 10.209.11 Tandwielkogel met rad
13 1 10.209.12 Moer
14 1 10.209.13 Bus
15 1 10.209.14 Veer
16 1 10.209.15 Pen
17 1 10.209.16 O-ring 6x1,5B NBR 70
18 1 10.200.96 O-Ring 80/2
19 3 10.209.17 Inbusschroef M5x16
20 1 10.209.18 Knop
21 1 10.209.19 Klemveer
22 1 10.381.20 Borgring 40/1,75
23 1 10.621 Lager 6203/2RS1
24 1 10.209.20 Motorhuis
25 1 10.209.21 Koolborstelkappen
26 1 10.209.22 Luchtring
27 1 10.209.23 Veldwikkeling
28 1 10.209.24 Anker
29 1 10.209.25 Koolborstelhouders
31 1 10.209.26 Koolborstels
32 1 10.209.27 Kogellagerkap
33 4 10.209.28 Parker 4x9,5
34 2 10.209.29 Parker 3,9x74
35 1 10.209.30 Ventilatorschoep
36 1 10.209.31 Borgring
37 1 10.512 Lager 608 2RSH - C3
38 1 10.209.32 Handgreep
40 4 10.209.34 Parker 4x18
41 1 10.209.35 Trekontlastingsklem
42 1 10.209.28 Parker 4x9,5
43 4 10.209.36 Parker 5x40
44 1 10.209.37 Kabeltule
45 1 10.390 Aansluitsnoer QWPK groen 2x1mm
46 4 10.209.38 Parker 5x25
47 1 10.383.10 Steunflens
48 1 10.383.13 Spanmoer
49 1 10.209.39 Beschermkap
50 1 12.340.04 Pensleutel
51 1 10.209.40 Zijhandgreep
52 2 10.209.41 Veer
60 1 10.209.42 Tussenlagerschild kpl
61 1 10.209.43 Veer
62 1 10.209.44 Bus
63 1 10.209.45 Dop
64 1 10.209.46 Vergrendelingshevel
65 1 10.209.47 Metaalschroef M5x30
66 1 10.209.48 Veer
67 1 10.209.49 O-ring 10x1,5
68 1 10.383.05 O-ring
70 1 10.209.50 Afzuigkap
72 1 10.209.51 Grondplaat
73 1 10.209.52 Houderring
74 2 08.003.25 Veerring m5
75 2 08.000.76 Schroef
76 1 10.209.53 Torsieveer links
77 1 08.001.09 Moer m4
78 1 10.209.54 As
79 1 10.209.55 Torsieveer rechts
80 2 10.575.46 Veerring 8,4
81 2 10.209.56 As-zekeringsring 8/1
82 1 10.209.57 Aanslagpen
83 1 10.209.58 Spanmoer
84 1 10.209.59 Knop
85 1 10.209.60 Cilinderstift 6m6x28
86 1 10.209.61 Veerring
87 1 10.209.62 Metaalschroef M5x12
88 1 10.209.63 Metaalschroef M4x45
89 1 10.209.64 Trekring