Onderdelen van EST 350.2

Artikelnummer: 10.098.89 Print deze pagina
EST 350.2
# Aantal Nummer Naam
1 3 08.000.60 Binnenzeskantbout cilin m10x20
2 1 10.210.63 Drukschijf
3 2 10.215.01 Spanflens
4 4 10.215.02 Metaalschroef
5 1 10.215.03 Beschermkap
6 1 10.215.04 Zeskantbout
7 1 10.215.05 Metaalschroef
8 3 10.215.06 Rubber beschermingsplug
9 1 10.215.07 Beschermhuls tbv kap
10 1 10.215.08 Stofkap
11 2 10.215.09 Sluitring
12 2 08.001.00 Moer(zeskant) m6 (8.8)
13 1 10.215.10 Hoofdas
14 1 10.215.11 Spie
15 1 10.621 Lager 6203/2RS1
16 1 10.215.12 Lagerschild
17 1 10.215.13 O-ring
18 1 10.215.14 Hoofdastandwiel
19 2 10.215.15 Zekeringsring voor as
20 1 10.532 Lager 23/2 6000 2RSH-C3
21 1 10.215.16 Tandwielhuis
22 1 10.215.17 Borgring voor as
23 1 10.210.49 Lager 6202 2RS
24 1 10.215.18 Afdichtring
25 1 10.215.19 Drukveer
26 1 10.215.20 Huls
27 1 10.215.21 Vergrendelpen
28 1 10.215.22 Anker
29 1 10.215.23 Isolatieschijf
31 1 10.215.24 Lagerkap
32 1 10.215.25 Luchtgeleidering
33 2 10.215.26 Plaatschroef
34 12 08.003.25 Veerring m5
35 1 10.215.27 Veldwikkeling
36 1 10.215.28 Motorhuis
37 1 10.215.29 Koolborstelhouder set
38 1 10.215.30 Koolborstels set
39 1 10.215.31 Koolborsteldop set
40 4 10.575.45 Inbusbout M5x55
41 1 10.215.32 Kap
42 4 10.210.78 Schroef M4x14
43 12 10.210.82 Ring A5,3
44 2 10.215.33 Stelschroef
45 1 10.215.34 Rotatie-as
46 1 10.215.35 Schakelaar
47 1 10.215.36 Trekontlasting
48 1 10.215.37 Ontstoringscondensator
49 1 10.215.38 Afstandsbus
50 7 10.575.46 Veerring 8,4
51 2 10.215.02 Metaalschroef
52 1 10.519 Kabeltule
53 1 40.390 Aansluitsnoer neopreen
54 2 10.381.22 Ring 10
55 1 10.215.40 Knop
56 1 10.215.41 Torsieveer
57 1 10.215.42 Metaalschroef
58 1 08.001.31 Moer(zeskant) m10 verzinkt
59 2 10.215.43 Metaalschroef
60 1 10.215.44 Borgpen
61 1 10.383.05 O-ring
62 1 10.205.42 Asborgring
63 1 10.215.45 Rubber bus
64 1 10.215.46 Inbussleutel
65 2 10.210.17 Veerring M10
66 1 10.215.47 Aanslag
67 1 10.215.48 Klemplaat
68 1 10.215.49 Vergrendeling
69 1 10.204.10 Stift 6x36 tbv afzuigkap
70 1 10.215.50 Steun
71 6 10.215.51 Metaalschroef
72 6 10.575.44 Veerring A8
73 1 10.215.52 Splitpen
74 2 10.215.53 Stift
75 1 10.215.54 Geleidingspen
76 1 10.215.55 Draadstang
77 1 10.215.56 Voetplaat
78 3 10.215.57 Metaalschroef
79 1 10.215.58 Afdekplaat
80 1 10.215.59 Geleiderplaat
81 1 10.215.60 Aanloopbegrenzer
82 3 10.215.61 Rubber pootje
83 1 10.215.62 Handgreep
84 1 10.215.63 Bevestigingsstuk
85 4 10.210.66 Schroef (torx) 4,2x16
86 2 10.215.39 Plaatschroef