Onderdelen van EST 350.1

Artikelnummer: 10.098.88 Print deze pagina
EST 350.1
# Aantal Nummer Naam
1 2 08.001.02 Moer(zeskant) m8 (8.8)
2 12 08.003.25 Veerring m5
3 12 08.003.25 Veerring m5
4 1 10.210.01 Inbussleutel 1
5 1 10.210.02 Inbussleutel 2
6 1 10.210.03 Voetplaat
7 1 10.210.04 Afdekdop handgreep
8 2 08.002.25 Schroef (kruis) m6 x 16
9 2 10.210.05 Veerring A6,4
10 1 10.210.06 Handgreep klem
13 1 10.210.09 Ring M8
14 2 08.003.20 Veerring M8
15 3 10.210.10 Schroef M8x30
16 1 10.210.11 Draadeindstang
17 1 08.001.25 Moer(zelfborg.) m8 (8.8)
18 1 10.205.45 Ring 8,4mm
19 1 10.210.12 Klemplaat tbv draadstang
20 1 10.210.13 As tbv klemplaat
21 2 10.210.14 Borgpin 3x16
22 1 10.210.15 Bout M12x125
23 2 10.210.16 Cilinderschroef M10x25
24 2 10.210.17 Veerring M10
25 2 10.210.18 Ring 10,5
26 1 10.210.19 Klemplaat verstelbaar
27 1 10.210.20 Klemplaat vast
28 2 08.003.16 Veerring M6
29 1 10.210.21 Huls tbv veer
30 1 10.210.22 Veer
31 1 08.001.34 Moer (zeskant) m12 zelfborgend
32 1 10.210.23 Knop v. vergrendeling zaagblad
33 1 10.210.24 Drukveer vergrendeling
34 1 10.210.25 Vergrendelbout
35 1 08.001.00 Moer(zeskant) m6 (8.8)
36 4 10.210.26 Schroef (torx) M5x38
37 2 10.210.27 Koolborsteldop-set)
38 1 10.210.35 Koolborstelset
39 1 10.210.36 Koolborstelhouder - set
40 2 10.210.37 Parker HF 2,9x7,5
41 1 10.210.38 Kap motorhuis
42 4 10.210.39 Schroef 4x14
43 1 10.210.40 Motorhuis
44 1 10.210.41 Veldwikkeling
45 2 10.210.42 Plaatschroef 5x80
46 1 10.210.43 Luchtgeleidering
47 1 10.210.44 Lagerkap
48 2 10.532 Lager 23/2 6000 2RSH-C3
49 1 10.210.45 Anker compleet
50 3 10.210.46 Schroef M4x8
51 1 10.210.47 Lagerring
52 1 10.210.48 Vergrendelbus
53 1 10.210.49 Lager 6202 2RS
54 1 10.210.50 Cilinderschroef M6x60
55 1 08.001.00 Moer(zeskant) m6 (8.8)
56 1 10.210.51 Borgpin tbv zaagblad
57 1 10.210.52 Drukveer tbv borgpin
58 1 10.210.53 Tandwielhuis
59 1 08.001.00 Moer(zeskant) m6 (8.8)
61 1 10.210.54 Tandwiel tbv hoofdas
62 1 10.210.55 Hoofdas
63 1 10.621 Lager 6203/2RS1
64 1 10.210.56 Lagerschild
65 1 10.210.57 Beschermkap groen
66 2 08.002.23 Schroef (kruis) m5 x 18
68 4 08.002.23 Schroef (kruis) m5 x 18
69 1 10.210.58 Afstandsbus
70 1 10.210.59 Spanflens intern
71 1 10.210.86 pasring
72 1 10.210.60 Borgring 17 tbv zaagblad
73 1 10.210.61 O-Ring M10
74 1 10.210.62 Spanflens extern
75 1 10.210.63 Drukschijf
76 1 10.210.64 Cilinderschroef M10x20
77 1 10.210.65 Veerring 6x6x14
78 10 10.210.66 Schroef (torx) 4,2x16
79 1 10.210.91 Handgreep paar
80 1 10.210.68 Trekontlasting
81 1 40.390 Aansluitsnoer neopreen
82 1 10.210.69 Kabeltule
101 1 10.215.64 Draadeindhouder Set
84 1 10.210.71 Schakelaar
85 1 10.210.72 Opvulstuk
86 1 10.210.73 Condensator
87 2 10.210.74 Ontstoringsring (magneet)
89 1 10.210.75 Vastzetknop schakelaar
90 3 10.210.76 Spiraalring
91 3 10.210.77 Schroef M5x10
92 2 10.210.78 Schroef M4x14
95 1 10.210.79 Schuimbalk
96 1 10.210.80 Afzuigstuk
97 2 10.210.81 Inbusbout M5x12
98 2 08.003.25 Veerring m5
99 2 10.210.82 Ring A5,3
100 1 10.210.83 Schuimblokje
60 1 10.210.85 Schroef M6x12
67 1 10.210.84 Beveiligingskap
93 1 10.572.43 Aanloopweerstand
94 1 10.210.89 Rubber ring voetplaat