Onderdelen van ESS 1300

Artikelnummer: 10.098.10 Print deze pagina
ESS 1300
# Aantal Nummer Naam
1 1 10.203.10 Anker
2 1 10.203.11 Veldwikkeling
3 2 10.201.40 Zelftappende schroef C 3,9x70
4 1 10.203.12 Motorhuis
5 2 10.203.13 Koolborstelkap
6 2 10.571 Plaatschroef 3,9x9,5 DIN 7981
7 1 10.743.07 Koolborstelset
8 2 10.203.14 Koolborstelhouder
9 1 10.203.49 Printplaat
10 2 08.002.05 Schroef (kruis) 3.5 x 9,5
11 1 10.203.15 Luchtgeleidering
13 1 10.205.06 Schakelaar
14 1 10.203.17 Aansluitdraad
15 1 10.519 Kabeltule
16 1 10.520 Trekontlastingsklem
17 2 10.201.78 Schroef HC 4,2x13
18 1 10.390 Aansluitsnoer QWPK groen 2x1mm
20 2 49.060.05 Zelft schroef 4,2x16 din7981
22 1 10.203.19 Tussenlagerschild
23 1 10.532 Lager 23/2 6000 2RSH-C3
24 1 10.203.20 Borgring 26/1,2
25 1 10.203.21 Naaldlager HK 0808
26 1 10.381.34 Centr.stift tussenlagerschild
27 1 10.203.46 Tussenas
28 1 10.532 Lager 23/2 6000 2RSH-C3
29 1 10.203.23 Tandwielkogel met rad
30 1 10.203.24 Tandwielhuis
31 1 10.205.11 Afstandsbus 1
32 1 10.205.12 Drukveer 0,7x9x5,5mm
33 1 10.205.13 Vergrendelpen
34 1 10.205.14 Afstandsbus 2
35 1 10.203.25 Pakking
37 1 10.203.47 Hoofdas
38 1 10.203.48 Borgring 35/1,5
39 1 10.623 Lager 6003/2RSH-C3
40 1 10.381.19 Zekeringsring voor as 17/1
41 1 10.203.29 Blokkeerring
43 1 10.527 Naaldlager HK 0810
44 4 08.003.25 Veerring m5
45 4 10.210.81 Inbusbout M5x12
46 4 10.210.77 Schroef M5x10
47 2 10.203.17 Aansluitdraad
50 2 10.203.40 Bout M10x16
52 1 10.203.37 Stofkap
53 1 10.203.41 Lagerafdekkap
54 2 10.200.10 Tandveerring A4,3
55 2 10.200.87 Schroef HM 4x10
56 1 10.203.51 Spanring
59 1 10.206.21 Stelschroef M55
65 2 10.220.41 Geleidingswiel -set
66 1 10.220.41 Geleidingswiel -set
67 6 10.220.43 Borgring nr. 4
68 2 10.220.42 Kartelschroef wielset
69 10 10.220.39 Schroef (Torx) M3 x 8
70 1 10.220.40 Beschermdeksel
73 2 10.210.82 Ring A5,3
75 1 10.220.44 Opname zaagblad
76 4 08.002.11 Schroef m4x10 metrisch
77 1 08.002.10 Schroef
78 1 10.220.41 Geleidingswiel -set
79 1 10.203.42 Lager 627
80 1 10.203.43 lagerkap voor lager 627
81 1 10.381.31 Drukschijf
82 1 10.740.06 Magneetring EBS 125 serie
83 1 10.203.44 Magneetring
42 1 10.203.50 Tussenas compleet ESS 1300