Onderdelen van EPG 400 WP

Artikelnummer: 10.095.35 Print deze pagina
EPG 400 WP
# Aantal Nummer Naam
1 1 10.211.79 Motor
2 1 10.203.01 Koolborstelset 5x8
3 1 10.211.80 Motorhuis
4 2 10.220.16 Siliconen plug 6x15
5 4 10.203.02 Vierkante moer M5
6 1 10.695 Lager 626 2RS
7 1 10.512 Lager 608 2RSH - C3
8 6 10.203.03 Schroef 4,2x19 Torx
9 2 10.220.02 Aansluitdraad
11 1 10.211.81 condensator
12 1 10.202.19 Aansluitsnoer met PRCD
13 2 10.207.24 Schroef
14 1 10.520 Trekontlastingsklem
15 1 10.519 Kabeltule
16 2 10.200.15 Veerring A4,3
17 2 10.200.79 Zelftap. schroef HC 2,9x9,5
18 1 10.211.82 Tandwielhuis
19 4 10.200.88 Schroef HM 5x40
20 1 10.211.83 Hoofdas
21 1 10.527 Naaldlager HK 0810
22 1 10.485 Passchijf 20/28x0,1 din 988-ps
23 1 10.211.84 Hoofdastandwiel
24 1 10.200.07 Opvulstuk
25 1 10.528 Naaldlager HK1010
26 1 10.211.85 Tandwiel
27 1 10.211.86 As
28 2 10.623 Lager 6003/2RSH-C3
29 1 10.211.87 Lagerschild
30 2 10.381.40 Centreerstift 4x12
31 1 10.532 Lager 23/2 6000 2RSH-C3
32 1 10.211.88 Tussenas tandwiel
33 1 10.211.89 Tussenas
34 2 10.805.44 Lager 6904 2 RS
35 1 10.211.95 Beugelgreep
36 4 10.211.91 Schroef M6x14
37 4 08.003.16 Veerring M6
38 1 10.211.93 Spatplaat
39 1 10.211.94 Bevestigingsplaatje
40 1 10.211.96 Sproeikop los
41 1 10.200.68 Aansluitnippel MS (Gardena)
42 2 08.001.80 Dopmoer m5
43 1 10.211.92 Schroef M6x20
44 1 10.211.97 Sproeikop set
45 2 10.207.75 Schroef M5x14
46 2 10.210.82 Ring A5,3