Onderdelen van EMF 180.2

Artikelnummer: 10.098.35 Print deze pagina
EMF 180.2
# Aantal Nummer Naam
1 1 10.205.50 Anker compleet
2 1 10.205.51 Veldwikkeling
3 2 10.205.03 Schroef M3x78
4 1 10.200.02 Motorhuis
5 1 10.572.10 Koolborstelhouder set
6 4 10.200.08 Zelftappende schroef HC 2,9x13
7 1 10.200.06 Koolborstelset 6,3x16x20
8 2 10.200.04 Koolborstelhouder afdekkap
9 6 10.201.78 Schroef HC 4,2x13
10 10.205.04 Printplaat
12 6 10.201.01 Zelft. schroef HC 4,2x25
13 1 10.205.52 Borgring 12/1
14 1 10.205.05 Handgreep 2-delig
15 1 10.520 Trekontlastingsklem
16 1 10.381.21 Borgring 32/1,5
17 1 10.519 Kabeltule
18 1 40.392 Aansluitsnoer neopreen
19 1 10.205.06 Schakelaar
20 1 10.381.26 Ledhouder
21 1 10.381.27 Led lampje
22 4 10.205.07 Schroef HC 4,8x60
23 1 10.205.53 Tandwielhuis
24 2 10.205.54 Binnenzeskantschroef M5x16
25 3 10.239 Lager 23/16 6201/2RS1
26 1 10.205.55 Opvulring
27 1 10.205.10 Tandwielkogel
28 1 10.205.11 Afstandsbus 1
29 1 10.205.56 Drukveer 0,7x8,5x9x1,5
30 1 10.205.13 Vergrendelpen
31 1 10.205.14 Afstandsbus 2
32 1 10.205.57 Pakking
33 1 10.201.03 Naaldlager DL 1012
34 1 10.381.19 Zekeringsring voor as 17/1
35 1 10.205.16 Tandwielrad
36 1 10.205.24 Vulring 2
37 1 10.205.18 Borgring 42/1,75
38 1 10.205.58 Tandwielas
39 1 10.207.87 Hoofdas
40 1 10.205.20 Slotbout 3/8"
41 4 10.200.72 Schroef M5x45
42 1 10.205.60 Luchtgeleidering
43 1 10.205.61 Tussenlagerschild
44 1 10.205.23 Lagerschild
45 1 10.205.17 Vulring 1
46 2 10.533 Lager 23/2 6004/2RS1
47 1 10.205.25 Afdekplaat
48 3 10.207.82 Schroef
49 1 10.205.26 Asafdichting 24x36x7mm
50 1 10.205.27 Veerring 42/1,75
51 1 10.205.62 Steunflens
52 2 10.205.83 Afstandsbus 6mm
55 2 10.205.32 Alu. afstandsbus 3mm
56 2 10.205.33 Alu. afstandsbus 10mm
57 1 10.205.84 Afstandsbus 19,5mm
58 1 10.207.88 Spanhuls
59 1 10.207.89 Stofkap
60 4 10.205.86 Beschermpin
61 1 10.205.38 Pasbout met trekring
62 4 10.205.64 Spaanplaatschroef 4,5x60 Torx
63 2 10.381.40 Centreerstift 4x12
64 1 10.205.87 Beugel
65 1 10.205.40 Begeleidingsrol achter
66 1 10.205.41 As tbv begeleidingsrol achter
67 2 10.205.42 Asborgring
68 1 12.340.00 Pensleutel voor spanmoer M14
69 1 10.205.43 Begeleidingsrol voor
70 1 10.205.44 As tbv begeleidingsrol voor
71 1 10.205.45 Ring 8,4mm
72 1 10.205.46 Bout M8x80
73 1 10.205.66 Zij handgreep
74 1 10.205.48 Slotbout
75 1 10.205.49 Spanhefboom
76 1 10.529 Borgring 11/1
77 1 10.205.88 Borstel
78 2 10.207.83 Schroef
79 4 08.003.25 Veerring m5
80 1 10.205.68 Vetkamer
81 1 10.205.69 O-Ring 58x1,5
82 1 10.200.62 Passtift 3m6x10 (versnl. knop)
83 1 10.207.90 Schroef
84 1 10.205.71 Ring 6,4
11 1 10.207.91 Stofkap verende deel