Onderdelen van EMF 150

Artikelnummer: 10.098.55 Print deze pagina
EMF 150
# Aantal Nummer Naam
1 1 10.205.01 Anker compleet
2 1 10.205.02 Veldwikkeling
3 2 10.205.03 Schroef M3x78
4 1 10.200.02 Motorhuis
5 1 10.572.10 Koolborstelhouder set
6 4 08.002.01 Schroef (kruis) 3.5 x 16
7 1 10.572.08 Koolborstelset
8 2 10.200.04 Koolborstelhouder afdekkap
9 2 49.060.03 Zelft schroef 4,2 x 13 din7981
10 1 10.205.04 Printplaat
11 2 10.200.11 Nylon moer M5
12 6 10.563 Plaatschroef 4,5x22 cyl.
14 1 10.205.05 Handgreep 2-delig
15 1 10.520 Trekontlastingsklem
17 1 10.519 Kabeltule
18 1 40.390 Aansluitsnoer neopreen
19 1 10.205.06 Schakelaar
20 1 10.381.26 Ledhouder
21 1 10.381.27 Led lampje
22 4 10.205.07 Schroef HC 4,8x60
23 1 10.205.08 Tandwielhuis
24 4 08.002.11 Schroef m4x10 metrisch
25 1 10.239 Lager 23/16 6201/2RS1
26 1 10.205.09 Ankerplaat
27 1 10.205.10 Tandwielkogel
28 1 10.205.11 Afstandsbus 1
29 1 10.205.12 Drukveer 0,7x9x5,5mm
30 1 10.205.13 Vergrendelpen
31 1 10.205.14 Afstandsbus 2
32 1 10.205.15 Pakking
33 1 10.201.03 Naaldlager DL 1012
34 1 10.381.19 Zekeringsring voor as 17/1
35 1 10.205.16 Tandwielrad
36 1 10.205.17 Vulring 1
37 1 10.205.18 Borgring 42/1,75
39 1 10.205.59 Hoofdas
40 1 10.205.20 Slotbout 3/8"
41 1 10.205.21 Schroef 50x50
42 1 10.205.22 Luchtgeleidering
44 1 10.205.23 Lagerschild
45 1 10.205.24 Vulring 2
46 2 10.533 Lager 23/2 6004/2RS1
47 1 10.205.25 Afdekplaat
48 3 08.000.96 Metaalschroef m5x30 geg.kruis
49 1 10.205.26 Asafdichting 24x36x7mm
50 1 10.205.27 Veerring 42/1,75
51 1 10.205.28 Steunflens
52 1 10.205.29 Alu. afstandsbus 5mm
53 1 10.205.30 Alu. afstandsbus 4mm
54 1 10.205.31 Alu. afstandsbus 2mm
55 1 10.205.32 Alu. afstandsbus 3mm
56 1 10.205.33 Alu. afstandsbus 10mm
57 1 10.205.34 Alu. afstandsbus 17mm
58 1 10.205.35 Klemmoer
59 1 10.205.36 Beschermkap EMF 150
60 4 10.205.37 Beschermpin 4x55mm
61 1 10.205.38 Pasbout met trekring
64 1 10.205.39 Rolhouder
65 1 10.205.40 Begeleidingsrol achter
66 1 10.205.41 As tbv begeleidingsrol achter
67 2 10.205.42 Asborgring
68 1 10.207.24 Schroef
69 1 10.205.43 Begeleidingsrol voor
70 1 10.205.44 As tbv begeleidingsrol voor
71 1 10.205.45 Ring 8,4mm
72 1 10.205.46 Bout M8x80
73 1 10.205.47 Zij handgreep
74 1 10.205.48 Slotbout
75 1 10.205.49 Spanhefboom
76 1 10.529 Borgring 11/1