Onderdelen van EMF 125

Artikelnummer: 10.098.53 Print deze pagina
EMF 125
# Aantal Nummer Naam
1 1 10.383.88 Tandwielhuis
2 8 10.204.32 PT-schroef 40x25
3 1 10.383.03 O-Ring
4 1 10.383.04 fixeerstift
5 1 10.383.05 O-ring
6 1 10.383.06 Veer
7 1 10.383.01 PT-schroef torx 4x35
8 1 10.205.47 Zij handgreep
9 1 10.383.09 Naaldlager
11 1 10.208.42 Schrijf 10.1x22x02
12 1 10.383.12 Rubber bus
13 1 10.532 Lager 23/2 6000 2RSH-C3
14 1 10.383.14 Schijvenset
15 2 10.205.42 Asborgring
16 1 10.383.16 Lagerdeksel
17 3 08.002.14 Schroef (kruis) 4x12
18 1 10.383.17 ventilatorschoep
19 1 10.695 Lager 626 2RS
21 1 10.383.21 Lagerkap
29 1 10.383.29 o-ring
30 1 10.383.90 Diffuser
31 1 10.205.70 Drukschijf
32 4 10.383.91 Schroef (torx) M4x20 verz. kop
33 1 10.383.92 Slotplaat
34 1 10.529 Borgring 11/1
35 1 10.205.49 Spanhefboom
36 1 10.205.48 Slotbout
37 1 10.383.93 Houder
38 1 10.383.38 luchtgeleiderring
39 2 10.201.40 Zelftappende schroef C 3,9x70
40 1 10.383.39 veldwikkeling
41 1 10.383.41 Motorhuis
42 2 10.383.02 PT-schroef torx 4x6
43 2 10.383.43 koolborstelkap
44 1 12.340.00 Pensleutel voor spanmoer M14
45 1 10.383.45 Koolborstelset
46 2 10.383.46 koolborstelhouder
47 2 10.383.47 spiraalveer
49 1 10.383.49 Handgreep
50 1 10.383.50 printplaat
51 2 08.002.05 Schroef (kruis) 3.5 x 9,5
52 1 10.205.06 Schakelaar
53 1 10.520 Trekontlastingsklem
54 2 10.204.35 Schroef
55 1 10.205.40 Begeleidingsrol achter
56 1 10.205.41 As tbv begeleidingsrol achter
57 2 10.383.57 Schroef
58 1 10.519 Kabeltule
59 1 40.405 Aansluitsnoer neopreen
60 1 10.200.87 Schroef HM 4x10
61 1 10.200.10 Tandveerring A4,3
62 1 10.205.62 Steunflens
63 1 10.205.31 Alu. afstandsbus 2mm
64 1 10.205.32 Alu. afstandsbus 3mm
65 1 10.205.30 Alu. afstandsbus 4mm
66 1 10.205.29 Alu. afstandsbus 5mm
67 1 10.205.33 Alu. afstandsbus 10mm
68 1 10.205.35 Klemmoer
69 4 10.383.94 Passtift 4x 50
70 1 10.383.95 Stofkap
71 1 10.205.38 Pasbout met trekring
73 1 10.205.67 Borstel beschermkap
74 1 10.205.46 Bout M8x80
75 1 10.205.45 Ring 8,4mm
76 1 10.205.44 As tbv begeleidingsrol voor
77 1 10.205.43 Begeleidingsrol voor
78 1 08.001.03 Moer(zeskant) m4 din 934
79 2 10.383.44 Passchijf
80 1 10.383.96 Hoofdas set
81 1 10.383.97 Tandwielhuis set