Onderdelen van EHR 13 SB

Artikelnummer: 10.000.02 Print deze pagina
EHR 13 SB
# Aantal Nummer Naam
1 1 10.720.03 Anker
3 1 10.694.01 Motorhuis
4 1 10.695 Lager 626 2RS
5 1 10.720.11 O-ring 22x0,5
7 1 10.697.01 Koolborstelset
8 1 10.698.02 Koolborstelhouder set
11 1 10.515 Ontstoringscondensator
12 1 40.390 Aansluitsnoer neopreen
13 2 08.002.00 Schroef (kruis) 3.5 x 13
14 1 10.520 Trekontlastingsklem
17 1 10.720.11 O-ring 22x0,5
18 1 10.512 Lager 608 2RSH - C3
19 1 10.626 Cylinderschroef M4x25 DIN 84
22 4 10.623 Lager 6003/2RSH-C3
24 1 10.624 Passchijf 16/22x0.5
27 1 10.720.16 Hoofdas M14x2
28 1 10.694.01 Motorhuis
29 1 10.720.19 Tussenastandwiel
30 1 10.527 Naaldlager HK 0810
33 4 08.002.24 Schroef (kruis) m5 x 25
35 1 10.740.02 Kap motorhuis
36 2 10.698.03 Schroef cyl. HM5x12 DIN 7985
37 4 08.001.05 Moer zeskant M5 DIN 934
38 1 10.696.01 Handgreep
39 2 08.003.16 Veerring M6
40 2 08.000.04 Bout(tap)zeskant m6 x 14 (4.6)