Onderdelen van EHB 20/2.3 S

Artikelnummer: 10.006.01 Print deze pagina
EHB 20/2.3 S
# Aantal Nummer Naam
1 1 10.595 Afdekkap
2 4 10.568 Plaatschroef HC4,8x45 DIN 7981
3 1 10.594 Houder voor condensator
4 1 10.512 Lager 608 2RSH - C3
5 2 10.521 Plaatschroef hc4,2x16 din 7981
6 1 10.652 Passchijf 16x22x0,5 DIN 988
7 2 10.592 Koolborstelset
10 1 40.390 Aansluitsnoer neopreen
11 1 10.519 Kabeltule
12 1 10.597 Trekontlastingsklem
13 2 10.800.48 Cylinderschroef M3x18 DIN 84
14 2 10.800.49 Plaatje 3,2 DIN 125
15 2 08.001.01 Moer(zeskant) M3 DIN 934
17 1 10.515 Ontstoringscondensator
18 1 10.596 Handgreep 2-delig
19 4 10.626 Cylinderschroef M4x25 DIN 84
20 4 08.001.03 Moer(zeskant) m4 din 934
21 1 10.601 Tandwiellagerschild
22 1 10.525 Lager 6001/2RSH-C3
23 1 10.607 Tussentandwiel
24 1 10.605 As + tandwielen
25 4 10.720.17 Plaatschroef HC4,2x32 DIN 7981
26 1 10.553 Schakelpal compleet EHR
27 1 10.615 Schakelas
28 1 10.381.40 Centreerstift 4x12
29 4 08.003.25 Veerring m5
30 1 10.621 Lager 6203/2RS1
31 1 10.623 Lager 6003/2RSH-C3
32 4 08.000.93 Metaalschroef m5x35 geg.ck
33 1 10.610 Hoofdas EHB
34 1 10.381.05 Tandwielhuis
35 1 10.611 Hoofdastandwiel 45 Z
36 1 10.625 Passchijf 5x5x12mm DIN 6885
37 1 10.624 Passchijf 16/22x0.5
38 1 10.618 Borgring 15/1 DIN 471
39 1 10.608 As voor tandwielblok
40 1 10.512 Lager 608 2RSH - C3
41 1 10.609 Tandwielblok
42 1 10.642 Passchijf 5x5x28mm DIN 8856
43 3 10.527 Naaldlager HK 0810
46 1 10.596 Handgreep 2-delig
47 8 08.002.22 Schroef (kruis) m5 x 16
48 2 10.197.35 Schroef C 3,9x60
49 1 10.586 Veldwikkeling
50 1 10.587 Motorhuis