Onderdelen van EFB 68

Artikelnummer: 10.098.51 Print deze pagina
EFB 68
# Aantal Nummer Naam
1 1 10.208.79 Handgreep
2 1 10.208.80 Stofkap
3 1 10.208.81 Afdekking
5 1 10.208.82 Adapterring
6 1 10.206.50 Hoofdas
7 1 10.206.51 Stofafdichtring
8 4 10.383.31 schroef
10 1 10.206.53 Deksel
11 1 10.206.54 Pakking
12 1 10.206.55 Viltring
13 1 10.206.56 Schijf
14 1 10.239 Lager 23/16 6201/2RS1
15 1 10.206.57 Lagerdeksel
16 3 10.200.87 Schroef HM 4x10
17 1 10.206.58 Hoofdas tandwiel
18 1 10.573.22 Borgring 10/1
19 1 10.527 Naaldlager HK 0810
20 1 10.206.59 Vergrendelpen
21 1 10.206.60 Tandwielhuis
22 4 10.206.61 Schroef 3,9x32
23 1 10.206.62 Knop
24 1 10.206.63 Drukveer
26 1 10.206.64 Moer M8
27 1 10.206.65 tandwielkogel
28 1 10.532 Lager 23/2 6000 2RSH-C3
29 1 10.206.66 Lagerdeksel
30 2 10.206.67 Schroef M5x10
31 1 10.206.68 Anker
32 1 10.206.69 Magneetring
33 1 10.512 Lager 608 2RSH - C3
34 1 10.206.70 Luchtgeleidingsring
35 2 10.209.29 Parker 3,9x74
36 1 10.206.71 Veldwikkeling
37 1 10.206.72 Lagerkap
38 4 10.206.73 Schroef 3,9x13
39 2 10.206.74 Afdekplaat
40 2 10.206.75 Schroef 2,9x6,5
41 1 10.206.76 Koolborstel houder set
42 1 10.206.77 Koolborstel set
43 1 10.206.78 Motorhuis
44 1 10.206.79 Knop
47 2 10.206.80 Bladveer
48 1 10.206.81 Ontstoringskondensator
49 1 10.700.10 Schakelaar
50 1 10.206.82 Trekontlasting
51 1 10.206.83 Drukveer
52 1 10.206.84 Schuif
53 1 10.206.85 Kabeltule
54 1 10.208.83 Printplaat
55 1 10.390 Aansluitsnoer QWPK groen 2x1mm
56 1 10.206.87 Kap
57 1 10.206.88 Schroef 3,9x16
58 1 10.208.84 LED lampje
59 1 10.206.89 Schroef M8x8
60 2 10.618 Borgring 15/1 DIN 471
61 1 10.203.77 Vierkante moer m8
62 1 10.575.46 Veerring 8,4
63 1 10.203.91 Metaalschroef M8x55
64 2 10.208.85 As
65 2 10.208.87 Drukveer
66 2 10.211.29 Schroef M8x20
67 4 10.206.93 Schroef 3x8
68 1 10.208.88 Schuimring
69 1 10.208.89 Klemring
70 1 10.200.79 Zelftap. schroef HC 2,9x9,5