Onderdelen van EDS 181

Artikelnummer: 10.098.86 Print deze pagina
EDS 181
# Aantal Nummer Naam
1 1 10.205.01 Anker compleet
2 1 10.205.02 Veldwikkeling
3 2 10.205.03 Schroef M3x78
4 1 10.200.02 Motorhuis
5 1 10.572.10 Koolborstelhouder set
6 4 10.200.08 Zelftappende schroef HC 2,9x13
7 1 10.200.06 Koolborstelset 6,3x16x20
8 2 10.200.04 Koolborstelhouder afdekkap
9 2 10.201.78 Schroef HC 4,2x13
10 1 10.205.04 Printplaat
11 2 10.200.11 Nylon moer M5
12 2 10.201.01 Zelft. schroef HC 4,2x25
13 1 10.720.10 Plaatschroef HC4,2x22 DIN 7981
14 1 10.204.00 Handgreeppaar
15 1 10.520 Trekontlastingsklem
17 1 10.519 Kabeltule
18 1 10.202.18 Aansluitsnoer met PRCD
19 1 10.205.06 Schakelaar
20 1 10.381.26 Ledhouder
21 1 10.381.27 Led lampje
22 4 10.204.01 Zelft. schroef HC 4,8x25
23 1 10.204.02 Tandwielhuis
24 4 08.002.11 Schroef m4x10 metrisch
25 1 10.239 Lager 23/16 6201/2RS1
26 1 10.205.09 Ankerplaat
27 1 10.205.10 Tandwielkogel
28 1 10.205.11 Afstandsbus 1
29 1 10.205.56 Drukveer 0,7x8,5x9x1,5
30 1 10.205.13 Vergrendelpen
31 1 10.205.14 Afstandsbus 2
32 1 10.205.57 Pakking
33 1 10.201.03 Naaldlager DL 1012
34 1 10.381.19 Zekeringsring voor as 17/1
35 1 10.205.16 Tandwielrad
36 1 10.205.24 Vulring 2
37 1 10.205.18 Borgring 42/1,75
38 2 49.060.05 Zelft schroef 4,2x16 din7981
39 1 10.204.03 Hoofdas
40 1 10.205.20 Slotbout 3/8"
41 4 10.205.21 Schroef 50x50
42 1 10.205.60 Luchtgeleidering
44 1 10.204.04 Lagerschild
45 1 10.205.17 Vulring 1
46 2 10.533 Lager 23/2 6004/2RS1
47 1 08.002.15 Schroef (kruis) m4x20
48 2 10.207.24 Schroef
49 1 10.205.26 Asafdichting 24x36x7mm
52 1 10.204.05 Voetplaat
53 1 10.204.06 Klemhevel tbv voetplaat
54 2 10.210.81 Inbusbout M5x12
55 2 08.001.05 Moer zeskant M5 DIN 934
56 2 10.204.30 Schotelveerring 12x5,2x0,5
57 1 10.205.77 Passchijf
58 1 10.205.76 Stofkap EDS181
59 1 10.205.35 Klemmoer
60 1 10.205.70 Drukschijf
61 1 10.205.62 Steunflens
62 1 10.205.38 Pasbout met trekring
64 3 10.200.88 Schroef HM 5x40
65 1 10.205.71 Ring 6,4
66 1 10.207.77 Klembeugel met grip
67 1 10.205.78 Asborgring 10
68 1 10.205.79 Aanspanmoer M8 speciaal
69 1 10.204.07 O-ring 9,5x1,5mm
70 1 10.204.08 Parallelgeleider tbv voetplaat
71 1 10.204.09 Sterknop tbv geleider
72 1 10.204.10 Stift 6x36 tbv afzuigkap
73 1 10.204.11 Handsteun voetplaat
74 2 10.203.02 Vierkante moer M5
75 1 10.204.12 Stelschroef afzuigkap
76 1 10.204.13 Drukverlager
77 1 10.200.68 Aansluitnippel MS (Gardena)
78 1 10.200.66 O-Ring 1/4"
79 1 10.205.80 Mini kogelkraan
80 1 10.204.14 Spanmoer tbv stelschroef
81 1 10.721.56 Vleugelmoer kunststof M4x10
82 1 10.204.16 Wateraansluiting
83 1 10.204.17 Ring 4,3
84 1 10.205.75 Wateradapter
86 8 10.204.18 Geleidingsbus
87 2 10.204.19 As voor geleidingsbus
88 4 10.205.81 Asborgring 5
63 1 12.340.00 Pensleutel voor spanmoer M14