Onderdelen van EDB 480.1

Artikelnummer: 10.098.79 Print deze pagina
EDB 480.1
# Aantal Nummer Naam
1 1 10.381.29 Afdekkap
2 4 10.568 Plaatschroef HC4,8x45 DIN 7981
3 1 10.211.01 Anker
4 1 10.211.02 Motorhuis
5 1 10.572.10 Koolborstelhouder set
6 4 10.201.38 Veerring B4
7 4 10.202.02 Zelft. schroef ZM4x12
8 1 10.572.08 Koolborstelset
9 1 10.211.03 Veldwikkeling
10 1 10.381.41 Luchtgeleidering
11 1 10.530 Borgring 28/1,2 DIN 472
12 1 10.525 Lager 6001/2RSH-C3
13 1 10.529 Borgring 11/1
14 1 10.211.04 Lagerschild
15 4 10.696.03 Parker handgreep
16 1 10.805.72 Kogellagerkap (lager 6000)
17 1 10.211.05 Handgreeppaar
18 1 10.806.29 Schakelaar EZR22R
19 1 10.515 Ontstoringscondensator
20 2 10.201.78 Schroef HC 4,2x13
21 1 10.520 Trekontlastingsklem
22 2 10.200.07 Opvulstuk
23 1 10.519 Kabeltule
24 1 10.390 Aansluitsnoer QWPK groen 2x1mm
25 2 10.521 Plaatschroef hc4,2x16 din 7981
26 4 10.563 Plaatschroef 4,5x22 cyl.
28 1 10.211.06 Tandwielhuis
29 8 08.002.31 Schroef
30 1 10.512 Lager 608 2RSH - C3
31 3 10.532 Lager 23/2 6000 2RSH-C3
32 4 10.381.39 Metaalschroef M6x10 (Verz. kop
33 2 10.211.07 Excentrisch wiel
34 1 10.211.08 Flens
35 2 10.211.09 Naaldlager
36 2 10.211.10 Opvulbus
37 1 10.211.11 Geleidingslager achter
38 2 10.211.12 Drukker
39 1 10.211.13 Geleidingslager voor
40 2 10.202.84 Naaldlager
41 1 10.211.14 Stelschroef M8x16
43 2 10.211.15 Cylinderstift
44 3 10.210.85 Schroef M6x12
49 1 10.211.16 Schroef M8x14
50 1 10.211.17 Beugelgreep
51 1 10.203.92 Rubbergreep
52 1 10.211.18 Zwaard
53 2 10.200.28 Passtift 5m6x12
54 2 10.211.19 Keerring
55 2 08.000.63 Metaalschroef M6x20
57 1 10.211.22 Zaagbladopname rechts
58 1 10.211.23 Zaagbladopname links
59 1 10.211.20 Zaagblad beschermer
60 1 10.211.21 Inbussleutel
62 1 10.211.24 Pakking