Onderdelen van EBS 180

Artikelnummer: 10.097.50 Print deze pagina
EBS 180
# Aantal Nummer Naam
2 1 10.532 Lager 23/2 6000 2RSH-C3
3 1 10.805.72 Kogellagerkap (lager 6000)
7 1 10.572.01 Motorhuis
8 1 10.572.10 Koolborstelhouder set
9 1 10.572.08 Koolborstelset
10 4 08.002.31 Schroef
11 4 10.381.22 Ring 10
13 2 10.571 Plaatschroef 3,9x9,5 DIN 7981
14 1 10.381.29 Afdekkap
15 4 10.568 Plaatschroef HC4,8x45 DIN 7981
17 4 10.572.14 Plaatschroef HC5,3x38 DIN 7981
18 1 10.152 Schakelaar v. motor
19 1 40.390 Aansluitsnoer neopreen
24 1 10.239 Lager 23/16 6201/2RS1
25 1 10.381.21 Borgring 32/1,5
29 1 10.381.22 Ring 10
33 1 10.381.40 Centreerstift 4x12
34 1 10.740.28 Tandwielhuisafdichting
36 2 10.533 Lager 23/2 6004/2RS1
38 1 10.381.07 Hoofdastandwiel + pralschijf
39 1 10.381.19 Zekeringsring voor as 17/1
41 1 10.381.32 Viltring 30 x 42 x 5 mm
43 1 08.003.16 Veerring M6
46 2 08.000.60 Binnenzeskantbout cilin m10x20
48 1 10.572.19 Doorvoerring HV 1305
49 8 08.001.80 Dopmoer m5
51 8 08.002.22 Schroef (kruis) m5 x 16
52 2 10.381.30 Handgreep twee delen
53 1 10.519 Kabeltule
55 1 10.515 Ontstoringscondensator
58 1 10.520 Trekontlastingsklem
61 1 08.601.10 Clic-beugel
62 1 10.805.46 Schroef (kruis) M5x20 DIN 7985
63 1 08.003.05 Ring
68 4 08.000.93 Metaalschroef m5x35 geg.ck
71 2 08.003.06 Carrosserie ring m6 x 20
72 2 08.001.00 Moer(zeskant) m6 (8.8)
73 2 08.000.05 Bout(tap)zeskant m6 x 16 (4.6)
74 1 61.130 Bundelband
75 1 08.003.01 Carrosserie ring m4 x 20
76 1 08.002.11 Schroef m4x10 metrisch
77 1 10.720.23 Passchijf 17/24x0,2 DIN 988-PS
79 1 40.390 Aansluitsnoer neopreen
80 1 10.097.95 Kontakstop
81 2 08.002.11 Schroef m4x10 metrisch
82 2 08.003.01 Carrosserie ring m4 x 20
83 2 10.800.49 Plaatje 3,2 DIN 125
84 2 08.001.03 Moer(zeskant) m4 din 934
85 1 12.341.00 Steunflens voor M14 as
86 1 12.341.05 Spanmoer M14