Onderdelen van EBS 180 H

Artikelnummer: 10.097.49 Print deze pagina
EBS 180 H
# Aantal Nummer Naam
1 1 10.573.04 Anker
2 1 10.532 Lager 23/2 6000 2RSH-C3
3 1 10.805.72 Kogellagerkap (lager 6000)
4 1 10.573.05 Spie 4x4x14
5 1 10.573.06 Veldwikkeling
6 1 10.573.07 Luchtgeleidingsring
7 1 10.572.01 Motorhuis
8 1 10.572.10 Koolborstelhouder set
9 1 10.572.08 Koolborstelset
10 4 10.202.02 Zelft. schroef ZM4x12
11 4 10.201.38 Veerring B4
12 1 10.573.08 Printplaat
13 2 10.571 Plaatschroef 3,9x9,5 DIN 7981
14 1 10.381.29 Afdekkap
15 12 10.568 Plaatschroef HC4,8x45 DIN 7981
16 1 10.573.09 Handgreep blind
17 2 10.572.19 Doorvoerring HV 1305
18 1 10.573.10 Schakeldraad
19 1 10.197.04 Trillingsdemper
20 1 10.573.11 Afdekdop tbv beugel
21 1 10.572.05 Handgreeppaar
22 1 10.573.12 Handgreepbeugel deel 1
23 1 10.573.13 Handgreepbeugel deel 2
24 1 10.573.14 Afdekdopje handgreep
25 1 10.198.40 Schakelaar
26 2 10.201.78 Schroef HC 4,2x13
27 1 10.520 Trekontlastingsklem
28 1 10.519 Kabeltule
29 1 40.390 Aansluitsnoer neopreen
30 2 10.563 Plaatschroef 4,5x22 cyl.
32 4 10.696.02 Parker handgreep
33 6 08.003.16 Veerring M6
35 1 10.573.15 Tussenlagerschild
36 1 10.573.16 Naaldlager HK1212
37 1 10.200.21 Afdichting 15x21x3
38 1 10.239 Lager 23/16 6201/2RS1
39 1 10.381.21 Borgring 32/1,5
40 4 10.205.21 Schroef 50x50
41 1 10.573.17 Afdichtring
42 1 10.573.18 Lagerring 12x15x12,5
43 1 10.573.19 Tandwiel voor anker
44 1 10.573.22 Borgring 10/1
45 2 10.200.28 Passtift 5m6x12
46 1 10.573.23 Tandwielhuis
47 1 10.381.32 Viltring 30 x 42 x 5 mm
48 2 10.533 Lager 23/2 6004/2RS1
49 1 10.573.24 Hoofdas
52 1 10.573.25 Passchijf 20x0,2
53 1 10.573.26 Tandwiel voor hoofdas
54 1 10.573.27 Passchijf 17x0,5
55 1 10.381.19 Zekeringsring voor as 17/1
56 1 10.573.28 Dichtring 6
57 1 10.573.29 Schroef inbus M6x25
58 1 10.515 Ontstoringscondensator
59 1 10.573.30 Pakking
60 2 10.210.85 Schroef M6x12
61 2 10.205.71 Ring 6,4
63 1 10.573.31 Beschermkap EBS 180 H
65 2 10.721.56 Vleugelmoer kunststof M4x10
66 1 10.573.32 Afstandsring tbv kap
67 4 08.003.25 Veerring m5
68 4 10.201.27 Cilinder schroef M5x18