Onderdelen van EBS 125.4 O

Artikelnummer: 10.097.20 Print deze pagina
EBS 125.4 O
# Aantal Nummer Naam
1 1 10.201.65 Afdekkap
2 8 10.568 Plaatschroef HC4,8x45 DIN 7981
3 1 10.197.03 Anker
5 1 10.530 Borgring 28/1,2 DIN 472
6 1 10.201.85 Koolborstelhouderset
7 1 10.197.07 Koolborstelset
8 2 10.201.38 Veerring B4
9 4 10.202.02 Zelft. schroef ZM4x12
12 1 10.720.11 O-ring 22x0,5
13 4 10.197.01 PT-schroef 50x35
14 1 10.197.14 Lager 6902 2z
15 1 10.740.07 Tandwiellagerschild
16 1 10.574.02 Tandwielhuis
17 1 10.740.17 Passchijf 20x1x28 DIN 988
18 1 10.574.01 Wormafdichting
19 1 12.341.05 Spanmoer M14
21 1 10.623 Lager 6003/2RSH-C3
22 1 10.197.22 Hoofdas
23 1 10.381.20 Borgring 40/1,75
24 1 10.197.24 Bus
25 1 10.197.25 Hoofdastandwiel
26 1 10.740.08 Wormafdichting
28 1 10.201.72 O-Ring 85x1,78
29 1 10.527 Naaldlager HK 0810
33 1 10.699.01 Motorhuis
34 1 10.197.34 Veld compleet
35 4 10.197.35 Schroef C 3,9x60
36 1 10.201.76 Luchtgeleidering
37 4 10.197.36 Schroef Torx 5x20
38 1 10.197.02 Beugelgreep
39 2 10.572.19 Doorvoerring HV 1305
40 4 10.197.41 Afdekdop voor beugel
41 1 10.572.05 Handgreeppaar
42 1 10.519 Kabeltule
43 1 10.390 Aansluitsnoer QWPK groen 2x1mm
45 1 10.520 Trekontlastingsklem
46 1 10.197.46 Schakelaar
47 1 10.381.40 Centreerstift 4x12
48 1 10.515 Ontstoringscondensator
49 1 10.742.22 Aansluitdraad
50 1 12.341.01 Printplaat
51 2 10.574.07 Parker HC 2,9 x 13
53 4 08.003.25 Veerring m5
54 1 10.563 Plaatschroef 4,5x22 cyl.
27 2 10.575.23 Borgring 14/1
56 1 10.197.04 Trillingsdemper
57 1 10.197.38 Schroef M6x8
58 1 08.003.16 Veerring M6
4 1 10.201.69 O-Ring 28x1,5
10 1 12.340.00 Pensleutel voor spanmoer M14
11 1 12.340.02 Steeksleutel M32
20 1 12.341.00 Steunflens voor M14 as
44 2 10.201.78 Schroef HC 4,2x13