Onderdelen van EBS 120.1

Artikelnummer: 10.097.01 Print deze pagina
EBS 120.1
# Aantal Nummer Naam
1 1 10.699.02 Koolborstelset 6,3x10x18
2 1 10.720.06 Koolborstel houderset
4 4 10.202.02 Zelft. schroef ZM4x12
5 4 10.201.38 Veerring B4
8 1 12.341.05 Spanmoer M14
9 1 12.341.00 Steunflens voor M14 as
10 1 10.383.60 Hoofdas
11 4 10.383.61 Schroef M4x12
12 4 08.003.10 Tandveerring 4 mm
13 1 10.383.62 Tandwielhuis deksel
14 1 10.239 Lager 23/16 6201/2RS1
15 1 10.381.21 Borgring 32/1,5
16 1 10.383.63 Pakking
17 1 10.383.64 Afstandsring
18 1 10.383.65 Hoofdastandwiel
19 1 10.528 Naaldlager HK1010
20 4 08.003.25 Veerring m5
21 4 10.204.01 Zelft. schroef HC 4,8x25
22 1 10.383.66 Tandwielhuis
23 1 10.383.67 Vergrendelpin
24 1 10.383.68 Veer
25 1 10.383.69 O-ring
26 1 08.001.00 Moer(zeskant) m6 (8.8)
27 1 10.383.70 Tandwielkogel
28 1 10.530 Borgring 28/1,2 DIN 472
29 1 10.525 Lager 6001/2RSH-C3
30 1 10.383.71 Anker
32 1 10.512 Lager 608 2RSH - C3
33 1 10.720.11 O-ring 22x0,5
34 2 10.201.40 Zelftappende schroef C 3,9x70
35 1 10.383.72 Veldwikkeling
36 1 10.519 Kabeltule
37 4 10.568 Plaatschroef HC4,8x45 DIN 7981
38 1 10.383.73 Handgreep
39 1 10.520 Trekontlastingsklem
40 2 10.201.78 Schroef HC 4,2x13
41 1 10.383.74 Schakelaar
43 2 10.383.75 PT-Schroef 5x16
44 1 10.201.39 Motorhuis
45 1 10.383.76 Luchtring
46 1 10.383.35 Handgreep
47 2 08.000.11 Bout(tap)zeskant m8 x 20 (4.6)
48 2 10.575.44 Veerring A8
50 1 10.390 Aansluitsnoer QWPK groen 2x1mm
53 1 12.340.00 Pensleutel voor spanmoer M14