Onderdelen van AUTOMIX 1801

Artikelnummer: 10.090.21 Print deze pagina
AUTOMIX 1801
# Aantal Nummer Naam
1 1 10.575.00 Anker compleet
2 1 10.575.01 Veldwikkeling
3 1 10.572.01 Motorhuis
4 1 10.572.33 Luchtgeleidering
5 1 10.515 Ontstoringscondensator
6 1 10.572.10 Koolborstelhouder set
7 1 10.572.08 Koolborstelset
9 4 10.201.38 Veerring B4
10 4 10.202.02 Zelft. schroef ZM4x12
11 1 10.532 Lager 23/2 6000 2RSH-C3
12 1 10.805.72 Kogellagerkap (lager 6000)
13 1 10.381.29 Afdekkap
14 4 10.568 Plaatschroef HC4,8x45 DIN 7981
15 1 10.575.02 Aansluitdoos
16 8 10.572.14 Plaatschroef HC5,3x38 DIN 7981
17 1 10.575.32 Schakelaar
19 1 10.575.03 Kabeltule
20 1 10.390 Aansluitsnoer QWPK groen 2x1mm
21 1 10.575.04 Lagerschild
22 1 10.381.34 Centr.stift tussenlagerschild
23 1 10.525 Lager 6001/2RSH-C3
24 1 10.530 Borgring 28/1,2 DIN 472
25 1 10.529 Borgring 11/1
26 1 10.572.37 Pakking
27 1 10.528 Naaldlager HK1010
28 2 10.527 Naaldlager HK 0810
29 1 10.575.47 Tandwielhuis
30 1 10.525 Lager 6001/2RSH-C3
31 2 10.532 Lager 23/2 6000 2RSH-C3
32 1 10.575.48 Hoofdas
33 1 10.575.05 Spie B6x6x20A
34 1 10.575.06 Lager 6005 2RS
36 1 10.533 Lager 23/2 6004/2RS1
37 1 10.485 Passchijf 20/28x0,1 din 988-ps
38 1 10.575.07 Hoofdastandwiel
39 1 10.561 Borgring 20x1,2 DIN 471
40 1 10.575.08 Tussenas
41 1 10.575.09 Spie 5x5x10
42 1 10.575.10 Tandwiel
43 1 10.575.11 Tussenas nr 2
44 1 10.575.12 Tandwiel tbv as nr 2
45 1 10.575.13 Tussenas nr 1
46 1 10.575.14 Tandwiel gekarteld 1
47 1 10.575.15 Tandwiel gekarteld 2
48 3 10.201.51 Veerring 25/12,2x0,9
49 1 10.575.16 Ring 12/ 0,5
50 1 10.575.17 Ring
51 1 10.575.18 Sluitveer (9)
52 1 10.575.19 Koppeling kompl. + pos. 41,45
201 1 10.575.20 Frame voor kuip
202 1 10.575.21 As tbv frame
203 2 10.575.22 Rubber wiel A/125/35/G
204 2 10.575.23 Borgring 14/1
205 2 10.575.24 Ring 15
206 1 10.575.25 Steunstang
209 1 10.575.49 Beschermplaat
210 6 08.002.20 Schroef
211 6 10.575.26 Ring 5,3
212 1 10.575.27 Borgpen
213 1 08.001.31 Moer(zeskant) m10 verzinkt
214 1 08.000.70 Bout(tap)zeskant m10x60 (8.8)
215 1 10.575.28 Veiligheidspin
216 1 10.575.50 Kartelknop M8x25
217 1 10.575.29 Cilinderschroef M8x20
218 4 10.575.44 Veerring A8
219 1 10.575.30 Rooster tbv frame
220 1 10.575.31 Afdekdop frame